Hledáme zdravotní sestřičku na občasné zástupy - noční, denní, víkendy - dle dohody.

Požadujeme

- odborná způsobilost k výkonu povolání

všeobecné sestry k výkonu povolání bez odborného dohledu.

- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatně se rozhodovat a pracovat
Výhodou je praxe v oboru.

Nabízíme

Výborný kolektiv, pěkné prostředí, možnost ubytování, možnost péče o dítě 1 - 4 roky, směnný provoz, příjemný kolektiv i pracovní prostředí, zázemí stabilního zaměstnavatele,

5 týdnů dovolené (v poměrné části ke službám dle ZP),

zaměstnanecké výhody (sociální fond, karta Multisport).

Náplň práce

Náplň práce zdravotní sestry v sociálním zařízení -ošetřovatelská péče dle kompetencí

na základě aktuálního individuálního plánu, indikace lékaře nebo nařízení vedoucí sestry,

asistuje lékaři, vede ošetřovatelské záznamy do ošetřovatelské dokumentace,

provádí výkony ordinované lékařem klientům DS,

Nepřetržitý provoz (denní a noční služby, víkendy, svátky) - slouží se 12ti hodinové služby.
Místo pracoviště: Novovysočanská, Praha - Vysočany

Plat: 28000 - 32000 Kč/měsíc - k tomuto adekvátní hodinová odměna

Bližší informace u paní Vlčkové - tel. 284086901, vlckova@ssspraha9.cz
Zájemci posílejte životopis na: vlckova@ssspraha9.cz , čímž se přihlásíte do výběrového řízení