V Domově seniorů mají všichni obyvatelé možnost pravidelně trénovat paměť. Trénink paměti se koná 2x týdně v knihovně DS.

 

 

 

Sobotní odpoledne 8.11. bylo opravdu vydařené. A to nejen proto, že celý den svítilo sluníčko a počasí lákalo k procházce, ale také proto, že do našeho Domova seniorů klientům opět přijel zahrát a zazpívat pěvecký sbor Gabriel. Jako vždy bylo jejich vystoupení nesmírně poutavé. Zazpívali nám písničky ve známých, ale i neznámých jazycích. Neopomněli ani na naše lidové písničky, které jsme měli možnost si s tímto úžasným sborem zazpívat. Na našich klientech bylo patrné, že se jim tento energií nabitý koncert velice líbil. Na závěr si také odvážné dámy mohly zatancovat s jedním ze členů sboru. I já jsem měla tu čest :)

          

 

 

        Jako každý rok i letos bude 1. říjen Mezinárodním dnem seniorů. Tento svátek se slaví od roku 1991.

         Na počest tohoto významného dne proběhne od 14:30 v jídelně našeho Domova kavárnička pro naše obyvatele s lahodným zákuskem a dobrou kávou. Předtím se ale můžete od 13:30 do 14:30 pokochat nad ručně šitými zvířátky, které vytvořily klientky našeho Domova v dílničce ručních prací.

          Po občerstvení od cca 15:00 si společně s klienty DS zahrajeme zábavnou společenskou  hru TIK… TAK… BUM! I nyní budeme hrát o malé ceny.

 

V sobotu 8. 11. do našeho Domova seniorů opět přijde zazpívat a zpříjemnit nám sobotní odpoledne pěvecký sbor Gabriel.

Již se na Vás těšíme! 

 

 

 Ve čtvrtek 28. 8. 2014 jsme se s klienty našeho Domova vydali do zoologické zahrady v Troji. Počasí nám opravdu přálo. Účastníkům výletu se podívaná skutečně líbila, což bylo patrné na jejich tvářích. Nenechali jsme si ani ujít projížďku vláčkem po spodní části zahrady. Mimo jiné bylo hezké sledovat, jak se tučňáci nechávají hladit zvídavými dětmi.