Hledáme pracovníka na pozici:

Požadujeme

- střední odborné vzdělání s maturitou a odborná způsobilost k výkonu povolání

všeobecné sestry k výkonu povolání bez odborného dohledu.

- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatně se rozhodovat a pracovat
Výhodou je praxe v oboru.

Dále požadujeme pracovitost, milé a příjemné vystupování a výborný vztah k seniorům,

schopnost samostatného řešení problémů, flexibilitu.

Praxi minimálně 2 roky, výhodou znalost práce v oblasti sociálních služeb.

Nabízíme

Možnost ubytování, možnost péče o dítě 1 - 4 roky, směnný provoz, příjemný kolektiv i pracovní prostředí, zázemí stabilního zaměstnavatele,

5 týdnů dovolené (v poměrné části ke službám dle ZP),

zaměstnanecké výhody (sociální fond, karta Multisport).
Náplň práce

Náplň práce zdravotní sestry v sociálním zařízení -ošetřovatelská péče dle kompetencí

na základě aktuálního individuálního plánu, indikace lékaře nebo nařízení vedoucí sestry,

asistuje lékaři, vede ošetřovatelské záznamy do ošetřovatelské dokumentace,

provádí výkony ordinované lékařem klientům DS,

Nepřetržitý provoz (denní a noční služby, víkendy, svátky) - slouží se 12ti hodinové služby.
Místo pracoviště: Novovysočanská, Praha - Vysočany
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 28000 - 32000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie/13. plat, Příspěvek na dovolenou/rekreaci, Dovolená navíc, Závodní stravování
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Informace na 284086901
Zájemci posílejte životopis na: vlckova@ssspraha9.cz , čímž se přihlásíte do výběrového řízení