Hledáme vedoucího registrované sociální služby - Domov pro seniory. Jedná se o pozici, která řídí jak sociální, tak zdravotní péči. Součástí práce je jednání se zdravotními pojišťovnami, vykazování výkonů pro zdravotní pojišťovny, asistence lékaři, kontrola zdravotní péče, kontrola sociální práce, vykazování výkonů pro MPSV, přehodnocování standardů péče, řízení cca 24 pracovníků v přímé péči a vedení administrativy v ordinaci praktického lékaře.

Hledáme pracovníka se vzděláním nebo praxí v sociální i zdravotní oblasti.

Velkou výhodou jsou dovednosti manažerské, orientace v sociálním systému a zejména sociálních službách.

Nabízíme:

- možnost kariérního postupu, velká podpora sebevzdělávání, možnost zapojení do dalších firemních aktivit (vzdělávání, PR akce, fundraising apod.) Pozice je velmi flexibilní, nabízíme silnou podporu seberozvoje a možnost uplatnění vizí. Domov pro seniory má 21letou historii v poskytování kvalitní péče.


Společnost
Sociální služby Praha 9, z.ú.
Adresa
Novovysočanská 505/8, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst

Sociální služby Praha 9, z.ú., Michaela Žáčková

284 086 900,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.