Hledáme pracovníka v sociálních službách do Denního stacionáře Hejnická.

Náplň práce: aktivizace, tréninky paměti, reminiscenční techniky, péče o osobu klienta, dopomoc s osobní hygienou, doprovody apod.

Výhodou: umělecké zájmy (hudba, zpěv, divadlo…)

Nabízíme: malý, příjemný kolektiv, krásné prostředí, výjimečnou sociální službu, možnost vzdělávání

Plat: až 20.000,- Kč

Hledáme brigádníka do prádelny na výpomoc. Jedná se o praní a mandlování osobního a ložního prádla. Časově je nutné, aby brigáda probíhala mezi 6.00 a 15.00 hod, v tomto rozmezí může být časově upraveno jakkoli.

Odměna 80 - 100,- Kč/hodinu.

Velká flexibilita, možno i zcela nerovnoměrně.

Hledáme šikovného a pracovitého pracovníka/pracovnici v sociálních službách pro terénní pečovatelskou službu.
Požadujeme
Základní vzdělání nebo ukončené střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách či způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zák. 108/2006 Sb. Zodpovědnost, pracovitost a kreativní přístup k poskytování služby. Příjemné vystupování a výborný vztah k seniorům nutností!

Aktivní řidič  výhodou!

Nabízíme
Zaměstnanecké benefity např. příspěvek na stravování- závodní stravování, příspěvek na dovolenou nebo penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, supervize a možnost dále se vzdělávat v oboru.

Plat: třída 4 - 5, stupeň dle dosažené praxe. Plat cca 16.000,- Kč - 20.000,- Kč

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Náplň práce
Přímá obslužná péče o seniory v MČ Praha 9, dopomoc při sebeobsluze, provádění úkonů pečovatelské služby.

Místo pracoviště:Praha 9, sídlo PS: Hejnická 538, Praha 9

Hledáme vedoucího registrované sociální služby - Domov pro seniory. Jedná se o pozici, která řídí jak sociální, tak zdravotní péči. Součástí práce je jednání se zdravotními pojišťovnami, vykazování výkonů pro zdravotní pojišťovny, asistence lékaři, kontrola zdravotní péče, kontrola sociální práce, vykazování výkonů pro MPSV, přehodnocování standardů péče, řízení cca 24 pracovníků v přímé péči a vedení administrativy v ordinaci praktického lékaře.

Hledáme pracovníka se vzděláním nebo praxí v sociální i zdravotní oblasti.

Výhodou jsou dovednosti manažerské, orientace v sociálním systému a zejména sociálních službách.

Nabízíme:

- možnost kariérního postupu, velká podpora sebevzdělávání, možnost zapojení do dalších firemních aktivit (vzdělávání, PR akce, fundraising apod.) Pozice je velmi flexibilní, nabízíme silnou podporu seberozvoje a možnost uplatnění vizí. Domov pro seniory má 21letou historii v poskytování kvalitní péče.

Společnost
Sociální služby Praha 9, z.ú.
Adresa
Novovysočanská 505/8, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 28 000 – 34 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst

Sociální služby Praha 9, z.ú., Michaela Žáčková

Domov pro seniory Novovysočanská poskytuje sociální služby seniorům od roku 1997. Zaměřujeme na etiku a úctu ke klientovi, podstatou naší práce je důstojnost člověka. Za podpory nadací se specializujeme na paliativní péči.

Pracovník v sociálních službách, mzda až 21.000 Kč + příplatky

Domov pro seniory Novovysočanská vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.

Požadujeme:
- kurz pracovníka v sociálních službách absolvovaný minimálně do 18 měsíců ode dne nástupu nebo odpovídající vzdělání dle zákona č.108/2006 Sb.,
- pozitivní vztah k seniorům,
- předchozí zkušenost s prací v sociálních službách pro seniory je vítána.

Nabízíme:
- mzdu po zapracování až 21.000 Kč, příplatek za práci o víkendu 50% a další zákonné příplatky
- smysluplnou práci s důrazem na důstojnost člověka a na vysokou kvalitu služby,
- podmínky pro odborné vzdělávání v péči o seniory,
 - možnost dotovaného stravování v budově,
- 5 týdnů dovolené,
- další benefity.

Místo pracoviště:Praha 9, sídlo DS: Novovysočanská 505/8, Praha 9

 Nástup dle dohody.