Hledáme šikovného a přesného pracovníka pro vedení pokladny - hlavní pokladna v neziskové organizaci. Pracovník bude zároveň párovat došlé platby na účet, evidovat pohledávky, připravovat předkontace pro hlavní účetní.

Nabízíme přátelské prostředí, dobré platové ohodnocení. Kvalitní stravování s vysokým příspěvkem sociálního fondu, možnost ubytování, hlídání dětí v dětských skupinách. Výkonnostní odměny.

Úvazek plný, či minimálně 0,75.

Plat - 24 000 – 27 000 Kč / měsíc.       Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání. Možnost ubytování!

Informace - pí. Konečná - tel. 284086905

Přijmeme pedagogického pracovníka na konzultace a práci s dětmi s individuálními potřebami do dětské skupiny, která zajišťuje výchovu a péči dětí od 1 do 4 let.

Náplní práce je individuální práce s dětmi vyžadujícími zvýšenou péči, péče o maximálně 19dětí v dětské skupině.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborný kolektiv, kreativní práci, možnost vzdělávání i kariérního postupu.

Požadujeme: středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Výhodou je vzdělání v oboru učitelství pro mš nebo 1.stupeň učitelství, speciální pedagogika, psychologie, případně obdobné vzdělání.

Pracovní pozice je na 0,5 úvazek.

Adresa
Českolipská 621/26, Praha – Prosek

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 26 000 Kč / měsíc (při plném úvazku)

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání.

Pro Domov seniorů Novovysočanská hledáme pracovníka/pracovnici v sociálních službách (pečovatele), mzda po zapracování až 25.000 Kč + příplatky

Jedná se o pozici v nepřetržitém provozu, směny 7 - 19h.

Domov pro seniory Novovysočanská poskytuje sociální služby seniorům od roku 1997. Základem přístupu v našem domově je důstojnost člověka. Klademe důraz na svobodné rozhodování všech klientů, jsme zapojeni  projektu paliativní péče.

Pracovník v sociálních službách

Požadujeme:

  • pozitivní vztah k seniorům,
  • předchozí zkušenost s prací v sociálních službách pro seniory je vítána.

Nabízíme:

  • mzdu po zapracování až 25.000 Kč, výkonnostní odměny, další zákonné příplatky
  • smyslupnou práci s důrazem na důstojnost člověka a na vysokou kvalitu služby,
  • podmínky pro odborné vzdělávání v péči o seniory,
  • možnost přespávání mezi směnami,
  • možnost dotovaného stravování v areálu,
  • 5 týdnů dovolené,
  • možnost ubytování v ubytovně organizace
  • možnost péče o dítě do 4 let věku
    další benefity.

    Životopisy s motivačním dopisem zasílejte k rukám paní Ivety Vlčkové, e-mail: vlckova@ssspraha9.cz , Domov Novovysočanská 505, Praha 9, z. ú., tel. 284086901
    Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Hledáme údržbáře pro domy a zahrady Sociálních služeb. Úkolem jsou drobné údržbářské práce, drobné opravy, sekání trávy apod.

Pozice je nyní na zástup za nemoc, poději možný trvalý pracovní poměr.

Nabízíme - pestrá práce v dobrém kolektivu, možnost hlídání dětí do 4 let, možnost ubytování, pravidelné odměny, levné stravování.

Plat 19- 23.000, odměny, výborný pracovní kolektiv.

Bližšní informace u p. Ing. Nevrlého - tel. 284086907

Hledáme zdravotní sestřičku - noční, denní, víkendy - dle dohody.

Požadujeme

- odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry k výkonu povolání bez odborného dohledu.

- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatně se rozhodovat a pracovat

Nabízíme

Výborný kolektiv, pěkné prostředí, možnost ubytování, možnost péče o dítě 1 - 4 roky, směnný provoz, příjemný kolektiv i pracovní prostředí, zázemí stabilního zaměstnavatele,

5 týdnů dovolené (v poměrné části ke službám dle ZP),

zaměstnanecké výhody (sociální fond, karta Multisport).

Náplň práce

Náplň práce zdravotní sestry v sociálním zařízení -ošetřovatelská péče dle kompetencí

na základě aktuálního individuálního plánu, indikace lékaře nebo nařízení vedoucí sestry,

asistuje lékaři, vede ošetřovatelské záznamy do ošetřovatelské dokumentace,

provádí výkony ordinované lékařem klientům DS,

Nepřetržitý provoz (denní a noční služby, víkendy, svátky) - slouží se 12ti hodinové služby.
Místo pracoviště: Novovysočanská, Praha - Vysočany

Plat: 30000 - 34000 Kč/měsíc + odmněny a benefity

Bližší informace u paní Vlčkové - tel. 284086901, vlckova@ssspraha9.cz
Zájemci posílejte životopis na: vlckova@ssspraha9.cz