Hledáme pracovnici/pracovníka k dětem od 1-4 let věku. V povinnostech především péče o děti, aktivity s dětmi. Jedná se o zástup za nemoc od 20. 9. 2017 do 20. 10. 2017. Perspektivně možno i stálé zaměstnání.

Vhodné jako brigáda, stáž pro studenty apod.

Informace na: 284086900, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. Michaela Žáčková - ředitelka

Hledáme pomocníka do kuchyně Domova seniorů. Směny - dlouhý x krátký týden. Výborný kolektiv, příležitost se učit, případně možnost dalšího zaměstnání.

5 týdnů dovolené, příspěvek na kulturu. Možnost hlídání dětí v Dětských skupinách za zvýhodněnou cenu.

 

Nástup 1.9.2017 - zatím na dobu určitou (zástup do 31.12.2017)

Odměna cca 16tisíc.

 

Informace u vedoucího kuchyně, pana De Filippo: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  , tel. 725113404

Hledáme vedoucího registrované sociální služby - Domov pro seniory. Jedná se o pozici, která řídí jak sociální, tak zdravotní péči. Součástí práce je jednání se zdravotními pojišťovnami, vykazování výkonů pro zdravotní pojišťovny, asistence lékaři, kontrola zdravotní péče, kontrola sociální práce, vykazování výkonů pro MPSV, přehodnocování standardů péče, řízení cca 24 pracovníků v přímé péči a vedení administrativy v ordinaci praktického lékaře.

Hledáme pracovníka se vzděláním nebo praxí v sociální i zdravotní oblasti.

Velkou výhodou jsou dovednosti manažerské, orientace v sociálním systému a zejména sociálních službách.

Nabízíme:

- možnost kariérního postupu, velká podpora sebevzdělávání, možnost zapojení do dalších firemních aktivit (vzdělávání, PR akce, fundraising apod.) Pozice je velmi flexibilní, nabízíme silnou podporu seberozvoje a možnost uplatnění vizí. Domov pro seniory má 21letou historii v poskytování kvalitní péče.


Společnost
Sociální služby Praha 9, z.ú.
Adresa
Novovysočanská 505/8, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst

Sociální služby Praha 9, z.ú., Michaela Žáčková

284 086 900,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro stabilní neziskovou organizaci hledáme pracovnici do prádelny. Jedná se o obsluhu průmyslových praček, sušičky a mandlu. Třídění prádla, distribuce apod.

Pěkné pracovní prostředí, příjemný kolektiv.

Nabízíme závodní stravu za nízký poplatek, 5 týdnů dovolené, příspěvek na kulturu nebo penzijní připojištění.

Plat až 17.500,-

Bližší informace u Ing. Nevrlý - tel. 284086907, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hledáme šikovného a pracovitého pracovníka/pracovnici v sociálních službách pro terénní pečovatelskou službu.
Požadujeme
Základní vzdělání nebo ukončené střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách či způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zák. 108/2006 Sb. Zodpovědnost, pracovitost a kreativní přístup k poskytování služby. Příjemné vystupování a výborný vztah k seniorům nutností!

Aktivní řidič  výhodou!
 

Nabízíme
Zaměstnanecké benefity např. příspěvek na stravování- závodní stravování, příspěvek na dovolenou nebo penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, supervize a možnost dále se vzdělávat v oboru.

Plat: třída 4 - 5, stupeň dle dosažené praxe. Plat cca 16.000,- Kč - 20.000,- Kč

Pracovní smlouva na dobu neurčitou
 
Náplň práce
Přímá obslužná péče o seniory v MČ Praha 9, dopomoc při sebeobsluze, provádění úkonů pečovatelské služby.

Místo pracoviště:Praha 9, sídlo PS: Hejnická 538, Praha 9


Informace u Mgr. Vladimíry Vokurkové - vokurkova@ssspraha9.cz; tel. 286019667