Pro Domov seniorů hledáme pracovníka v sociálních službách, mzda po zapracování až 22.000 Kč + příplatky

Jedná se o pozici v nepřetržitém provozu, směny 7 - 19h.

Domov pro seniory Novovysočanská poskytuje sociální služby seniorům od roku 1997. Základem přístupu v našem domově je důstojnost člověka. Klademe důraz na svobodné rozhodování všech klientů a jsme zapojeni  projektu paliativní péče.

Pracovník v sociálních službách

Požadujeme:

  • pozitivní vztah k seniorům,
  • předchozí zkušenost s prací v sociálních službách pro seniory je vítána.

Nabízíme:

  • mzdu po zapracování až 22.000 Kč, výkonnostní odměny, další zákonné příplatky
  • smyslupnou práci s důrazem na důstojnost člověka a na vysokou kvalitu služby,
  • podmínky pro odborné vzdělávání v péči o seniory,
  • možnost přespávání mezi směnami,
  • možnost dotovaného stravování v areálu,
  • 5 týdnů dovolené,
  • možnost ubytování v ubytovně organizace
  • možnost péče o dítě do 4 let věku
    další benefity.

    Životopisy s motivačním dopisem zasílejte k rukám paní Ivety Vlčkové, e-mail: vlckova@ssspraha9.cz , Domov Novovysočanská 505, Praha 9, z. ú., tel. 284086901
    Vybrané uchazeče budeme kontaktovat. Výběrové řízení je vícekolové.

Hledáme zdravotní sestřičku na občasné zástupy - noční, denní, víkendy - dle dohody.

Požadujeme

- odborná způsobilost k výkonu povolání

všeobecné sestry k výkonu povolání bez odborného dohledu.

- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatně se rozhodovat a pracovat
Výhodou je praxe v oboru.

Nabízíme

Výborný kolektiv, pěkné prostředí, možnost ubytování, možnost péče o dítě 1 - 4 roky, směnný provoz, příjemný kolektiv i pracovní prostředí, zázemí stabilního zaměstnavatele,

5 týdnů dovolené (v poměrné části ke službám dle ZP),

zaměstnanecké výhody (sociální fond, karta Multisport).

Náplň práce

Náplň práce zdravotní sestry v sociálním zařízení -ošetřovatelská péče dle kompetencí

na základě aktuálního individuálního plánu, indikace lékaře nebo nařízení vedoucí sestry,

asistuje lékaři, vede ošetřovatelské záznamy do ošetřovatelské dokumentace,

provádí výkony ordinované lékařem klientům DS,

Nepřetržitý provoz (denní a noční služby, víkendy, svátky) - slouží se 12ti hodinové služby.
Místo pracoviště: Novovysočanská, Praha - Vysočany

Plat: 28000 - 32000 Kč/měsíc - k tomuto adekvátní hodinová odměna

Bližší informace u paní Vlčkové - tel. 284086901, vlckova@ssspraha9.cz
Zájemci posílejte životopis na: vlckova@ssspraha9.cz , čímž se přihlásíte do výběrového řízení

Hledáme pomocníka do kuchyně Domova seniorů. Směny - dlouhý x krátký týden. Výborný kolektiv, příležitost se učit, případně možnost pracovního postupu.

5 týdnů dovolené, příspěvek na kulturu. Možnost hlídání dětí v Dětských skupinách za zvýhodněnou cenu. Nabízíme ubytování v Praze.

Nástup ihned

Mzda cca 17tisíc. + výkonnostní odměny

Informace u vedoucího kuchyně, pana De Filippo: defilippo@ssspraha9.cz  , tel. 725113404

Hledáme šikovného a pracovitého pracovníka/pracovnici v sociálních službách pro terénní pečovatelskou službu.
Požadujeme: zodpovědnost, pracovitost a kreativní přístup k poskytování služby. Příjemné vystupování a výborný vztah k seniorům nutností!

Aktivní řidič  výhodou!

Nabízíme
Zaměstnanecké benefity např. příspěvek na stravování- závodní stravování, příspěvek na dovolenou nebo penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, supervize a možnost dále se vzdělávat v oboru. Výborný pracovní kolektiv a velmi kreativní práce. Nabízíme ubytování na Proseku! Možnost hlídání dítěte do 4 let.

Plat: dle dosažené praxe cca 18.000,- Kč - 20.000,- Kč. Pravidelné výkonnostní odměny.

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Náplň práce
Přímá obslužná péče o seniory v MČ Praha 9, dopomoc při sebeobsluze, provádění úkonů pečovatelské služby.

Místo pracoviště:Praha 9, sídlo PS: Hejnická 538, Praha 9

Informace u Mgr. Vladimíry Vokurkové - vokurkova@ssspraha9.cz; tel. 286019667

Hledáme pracovníka na pozici Vedoucí Domu s pečovatelskou službou

Pozice je zčásti administrativní - administrativní zajištění smluv o nájmu, poplatků, technických záležitostí DPS se 110 byty.

Druhou část pozice činí sociální práce s uživateli terénní pečovatelské služby (v rámci DPS a blízkého okolí) a veškeré činnosti související s registrovanou sociální službou. Koordinace 2 zaměstnanců, spolupráce s týmem dalších pracovníků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Nutné vzdělání potřebné na pozici sociální pracovník - viz. zákon o sociálních službách 108/2006 Sb. Dobrý vztah k administrativním činnostem, systematičnost. Velké množství administrativních úkonů. Velkou výhodou je dobrá dovednost s MS Excel. Evidence sociální služby v PS James edition.

Nutný je velmi kladný vztah k seniorům a zdravotně postiženým osobám!

Výhodou je aktivní řízení automobilu.

Co vám můžeme nabídnout:

Flexibilní pracovní doba, zajímavá a nejednotvárná práce, velmi dobrý pracovní tým. Výhodou je i závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, benefity v podobě sociálního fondu. Možnost ubytování v Praze, případně hlídání dítěte do 3 let. Pravidelné výkonnostní odměny.