Hledáme pomocného kuchaře do moderně vybavené kuchyně Domova seniorů. Nabízíme: výborný kolektiv, smysluplnou práci, 5 týdnů dovolené, směnný provoz. Náplní práce jsou pomocné práce v kuchyni - práce se zeleninou, příprava surovin, úklid kuchyně apod. Plat nabízíme až 17.500,- Kč.

Nástup dohodou. Informace u p. Martina De Filippo - tel. 284086924,

Hledáme zdravotní sestřičku na občasné zástupy - noční, denní, víkendy - dle dohody.

Požadujeme

- odborná způsobilost k výkonu povolání

všeobecné sestry k výkonu povolání bez odborného dohledu.

- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatně se rozhodovat a pracovat
Výhodou je praxe v oboru.

Nabízíme

Výborný kolektiv, pěkné prostředí, možnost ubytování, možnost péče o dítě 1 - 4 roky, směnný provoz, příjemný kolektiv i pracovní prostředí, zázemí stabilního zaměstnavatele,

5 týdnů dovolené (v poměrné části ke službám dle ZP),

zaměstnanecké výhody (sociální fond, karta Multisport).

Náplň práce

Náplň práce zdravotní sestry v sociálním zařízení -ošetřovatelská péče dle kompetencí

na základě aktuálního individuálního plánu, indikace lékaře nebo nařízení vedoucí sestry,

asistuje lékaři, vede ošetřovatelské záznamy do ošetřovatelské dokumentace,

provádí výkony ordinované lékařem klientům DS,

Nepřetržitý provoz (denní a noční služby, víkendy, svátky) - slouží se 12ti hodinové služby.
Místo pracoviště: Novovysočanská, Praha - Vysočany

Plat: 28000 - 32000 Kč/měsíc - k tomuto adekvátní hodinová odměna

Bližší informace u paní Vlčkové - tel. 284086901, vlckova@ssspraha9.cz
Zájemci posílejte životopis na: vlckova@ssspraha9.cz , čímž se přihlásíte do výběrového řízení

Hledáme šikovného a pracovitého pracovníka/pracovnici v sociálních službách pro terénní pečovatelskou službu.
Požadujeme: zodpovědnost, pracovitost a kreativní přístup k poskytování služby. Příjemné vystupování a výborný vztah k seniorům nutností!

Aktivní řidič  výhodou!

Nabízíme
Zaměstnanecké benefity např. příspěvek na stravování- závodní stravování, příspěvek na dovolenou nebo penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, supervize a možnost dále se vzdělávat v oboru. Nabízíme ubytování na Proseku! Možnost hlídání dítěte do 4 let.

Plat: dle dosažené praxe cca 18.000,- Kč - 20.000,- Kč

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Náplň práce
Přímá obslužná péče o seniory v MČ Praha 9, dopomoc při sebeobsluze, provádění úkonů pečovatelské služby.

Místo pracoviště:Praha 9, sídlo PS: Hejnická 538, Praha 9

Informace u Mgr. Vladimíry Vokurkové - vokurkova@ssspraha9.cz; tel. 286019667

Hledáme chůvu k dětem v Dětských skupinách. Péče o děti od 1 do 4 let - skupinky po 13 - 19ti dětech. Pracovní doba od 7.00 do 12.00hod. Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou.

Požadujeme:

Bezúhonnost, výborný vztah k dětem.

Střední pedagogické vzdělání výhodou, alternativně i zdravotní či obdobné vzdělání.

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání v krásném prostředí, dobrý kolektiv, kreativní a příjemnou práci. Plat cca 21.000 - 23.000,- Kč + motivační odměny - poměrem za 1/2 úvazku.

Možnost ubytování, možnost péče o dítě 1 - 4 roky.

Nástup dle dohody.

Bližší informace u pí. Martiny Vlachové, vlachova@ssspraha9.cz, tel. 286884459