Milá rodino,

vítáme Vás na stránkách jeslí pro děti, které provozuje Středisko sociálních služeb MČ Prahy 9.

Jsme jediné zařízení tohoto typu ve správním obvodu Městské části Prahy 9 (přesné vymezení správního obvodu naleznete zde) a dokonce v jejím blízkém okolí. Pečujeme o děti od jednoho roku do tří ( čtyř ) let.

Jesličky prošly v posledních letech velkou proměnou. Staly se nestátním zdravotnickým zařízením, se všemi důsledky a garancemi. O děti se starají registrované zdravotní sestry.

Provoz jeslí upravuje "provozní řád", a jeho přílohy. Tyto dokumenty naleznete v levém menu - informace pro zájemce.

Naše služby doplňuje mateřské centrum Knoflík, které v našich prostorech poskytuje hlídací službu krátkodobou a využívá našeho zázemí včetně stravy. Dalším, kdo společně s námi pečuje o děti je mateřská škola "Kašpárek", která se podílí na péči o děti, pro které naše kapacita již nestačí.

Všem rodičům, kteří využívají naše služby přejeme, aby jejich děti byly spokojené a v případě jakýchkoli problémů nám je prosím sdělte, abychom mohli naše služby stále zkvalitňovat.


Děkujeme všem rodičům za krásná poděkování za naši práci! Velmi si Vašich dopisů a telefonních kontaktů vážíme, protože je tím odměněna snaha, dělat práci co nejlépe.

Mgr. Michaela Žáčková